Ekamit bomba gibi bir yeni dönem için kollarını sıvadı! 22 Şubat - 3 Mart / 10:30 - 17:30 saatleri arası olimpik havuzun karşısında standını hazırlayacak olan ekamitcanlar aktif ve eğlenceli bir yeni dönem için şimdiden sabırsızlanmaya başladı bile. Bol eğlenceli geçen stant zamanında ekamitcanlar, büyük bir enerji ile ailelerine yeni katılacak üyeleri merak ve heyecanla bekliyor olacak.

 

Ekamit'in hem eğlenen, eğlenirken de eğlendiren aktif ve enerjisi yüksek bir topluluk olduğunu en iyi gösterdiği yer olan stant zamanları, "Ekamit Ruhu'nu" yeni katılacak üyelere aktarmanın ve göstermenin en iyi olduğu zamanlardır. Bunun bilincinde olan ekamitcanlar stant zamanları sadece topluluk hakkında bilgi vermeye değil, topluluğun yeni katılacak ekamitcan için ne faydalar getireceğini, yeni kazanacağı dostlukları ve verimli bir üniversite hayatına başlamanın en güzel yolunu da anlatmakta ve tam anlamıyla verimli bir stant dönemi geçirmektedir.

 

Hiç şüphesiz bu dönemde bol eğlenceli ve verimli bir stant dönemi geçirecek olan Ekamit, harika bir dönemin kapılarını aralamaya hazır!

 

PEKİ YA SİZ?

 

EKAMİT İLE HER RENGE GİRMEYE HAZIR MISINIZ?

 

 

FACEBOOK
TWITTER