Ege Üniversitesi'nin en aktif ve canlı topluluklarından biri olan Karikatür ve Mizah Topluluğu (EKAMİT), Ege Mizah Fest 5 sonrası namına yakışır bir başka etkinlik ile bahar döneminin kapılarını aralıyor! 15 Mart Çarşamba günü MÖTBE'de Ege Mizah Günleri etkinliğini Egeliler ile buluşturacak olan eğlenceli topluluk, hazırlıklarını tamamladı diyebiliriz!

 

Broşür ve afişlerini tanıtım ve etkinliği duyurmak amacıyla kampüs içine yerleştiren Ekamit konuklarını büyük bir heyecan ile beklemeye başladı. Birbirinden güzel isimleri ağarlayacak olan topluluk, %100 öğrenci yapımı bir başka etkinliğine daha imzasını atacak. Konuk olarak; KAFA DERGİSİ (Candaş Tolga IŞIK, Zafer ALGÖZ, Cem DAVRAN, Can YILMAZ, Celil NALÇAKAN), kare kafa karikatürleriyle tanınan ünlü karikatürist Özer AYDOĞAN'ı ağarlayacak olan topluluğa, hiçbir etkinliklerinde yalnız bırakmayan MOONSTAR'da muhteşem dans gösterileriyle konuk olacak.

 

Egeliler'in büyük bir sabırsızlıkla beklediği Ege Mizah Günleri, 15 Mart Çarşamba günü 13:00-16:30 arası MÖTBE'de seyircileri ile buluşmak için günleri hatta saatleri saymaya başladı bile.

FACEBOOK
TWITTER